MSPD1012-E50
Mfr.Part #
MSPD1012-E50
Manufacturer
MACOM Technology Solutions
Package/Case
Datasheet
MSPD1012-E50
Description
SAMPLING PHASE DETECTOR, E50-1
Stock
84
Manufacturer :
MACOM Technology Solutions
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
50MHz ~ 12.5GHz
Function :
Frequency Detector
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
E50
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Secondary Attributes :
Supplier Device Package :
E50
Datasheets
MSPD1012-E50
Customer is responsible for all shipping costs and any applicable surcharges.
The actual freight varies according to specific
situations. Please contact our customer service for more details.
Chipmh ships component orders from China to most countries in the world. We currently provide the
delivery by FEDEX/ DHL/ TNT in that order.
France, Italy, Spain). The DHL is only available if the weight exceeds 5KG.
UPS/FedEx International/TNT/DHL Express Account:
Customers could also use their own UPS/FedEx/TNT/DHL express accounts to ship their goods.
Regarding in stock parts, orders can generally be ready to ship within 24 hours.
Normally express service will be arranged once a day at 5 pm from Monday to Saturday.
Once the goods are shipped, estimated delivery time depends on your shipping option:
FedEx International Priority: 3-7 business days.
EMS:10-15 business days
DHL Express: 5-7 business days.
DHL eCommerce: 12-22 business days
Registered Air Mail: 15-30 business days
(For reference only)
Delivery and Title: Customer is responsible for all shipping costs and any applicable surcharges.
Title and risk of loss pass to customer upon delivery of the products by Grand-ic or by
any 3rd party Test Lab to the carrier. Grand-ic delivery dates are estimates only and
is not liable for delays in delivery. Grand-ic reserves the right to make partial shipments
and customer will accept delivery and pay for the Products delivered.
We will notify you by email with tracking number once order is shipped.
You can also find the tracking number in order history.
Global Express
Express DeliveryGlobal delivery 3-5 working days.FedEximage
DHLimage
TNTimage
UPSimage
Basic Instructions
    CAP SILICON 20PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1.5PF 10% SMD
    CAP SILICON 100PF 20% SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% SMD
    CAP SILICON 6PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 33PF 20% NONSTANDARD
    CAP SILICON 10PF 200V SMD
    CAP SILICON 47PF 10% 50V SMD